
Par Radikālo Piedošanu!

Par autoru
Metodes izgudrotājs, Kolins Tippings (Colin Tipping,) dzimis 1941g. Anglijā.
Bija universitātes profesors. 1984 g. pārcēlās uz Ameriku. Izstrādāja un Izveidoja Radukālās
Piedošanas institūtu. Un ir tā ģenerāldirektors. (Atlanta. Džordžija štats). Viņš kopīgi ar sievu
vada seminārus pa visu pasauli, vada koučs sesijas, organizē onkoloģijas slimnieku nometnes,
izveidoja psiholoģisko transformācijas spēli ''SATORI''.
Raksta grāmatas par psiholoģiju un ezotēriku. Atzinība atnāca 1998g. pēc grāmatas
''Radical Forgiveness'' iznākšanas. Vairāk mājas lapā; http://www.radicalforgiveness.com/
Ap Radikālo Piedošanu.
Pašlaik Radikālo Piedošanu veiksmīgi izmanto vairāk kā 45 pasaules valstīs. Polijā ir apmēram
60 instruktori, Vācijā virs 100 instruktoru.
Kā vispār radās Radikālā piedošana?
Šo tehniku var saukt arī par Dziļo piedošanu, ļoti bieži viņu sauc par Kolina Tippinga metodi.
K. Tippings 1990 gados strādāja par hipnoterapeitu nometnēs kur ārstējās onkoloģiskie slimnieki.
K.Tippings meklēja veidu kā palīdzēt slimniekiem, kā varētu tikt galā ar iznīcinošām emocijām,
kuras slimnieki bija savā zemapziņā paslēpuši un aizmirsuši. Un kuras no turienes baroja viņu
slimību, un neļāva izārstēties. K.Tippingam bija skaidrs ka bez piedošanas nekādi neiztikt.
Tajā pat laikā viņš redzēja ka parastā piedošana ir maz efektīva un grūti izpildāma.
Bija vajadzīga cita piedošanas forma. No šīs vajadzības arī radās K.Tippinga metode, kuru viņš
nosauca par Radikālo Piedošanu.
Tas ir ļoti iedarbīgs process. Notiek kardināla , visas mūsu garīgās enerģijas nobīde – izmaiņa. Mēs izmainamies.
K.Tippings saka; Man galvenais ir, ka šie instrumenti darbojas un labi darbojas. Tā lūk.
Ņemot vērā to vienkāršību un vieglumu izmantošanā, klienti bieži brīnās par rezultātiem, ko šie instrumenti spēj sniegt. Bieži vien ir mīkla, kā un kāpēc viņi tik ātri iedarbojas un tik veiksmīgi risina problēmas, ar kurām cilvēki pirms tam cīnījās gadiem, lai tās atrisinātu izmantojot tradicionālās metodes. Tajā pat laikā rezultāti bija kā kuru reizi.
Ne mazāks noslēpums ir, kā cilvēkiem kas šos instrumentu izmanto, šie instrumenti iedarbojas uz situācijām, notikumiem un ārējās pasaules apstākļiem. Izmaiņas ir vienkārši neizskaidrojamas. Izņemot to ka visa lieta ir enerģijās, kuras instrumenti piespiež pārvietoties. Cilvēka ķermenī tiek likvidēti enerģētiskie bloki, kas tur atrodas un pateicoties tam cilvēkā izmainās enerģija. Izmainās enerģiju vibrācija, tās kļūst augstākas.
To darbību var paskaidrot sekojoši; Izmantojamie instrumenti, kaut kādā veidā, palīdz mums apiet mūsu intelektu, zemapziņu un pa taisno savieno mūs ar Garīgo prātu. Ja mentālais un emocionālais prāts apkalpo mūsu ‘’Ego’’ Tad Garīgais prāts – mūsu Augstākais ‘’Es’’ šis prāts ir saistīts ar Universālo prātu, visuma prātu, Dievu. Sauciet to kā gribiet.
Tāpēc var uzskatīt, ka izmantojot tos instrumentus ko piedāvā Radikālā Piedošana, tā ir sava veida lūgšana.
13 soļu procesu var saukt arī par meditāciju, jo tā notiek audio formātā.
Instrumenti strādā tikai tai gadījumā, ja mēs godīgi tos izmantojam, un tikai tam , kam tie ir paredzēti. Tie ir paredzēti lai mēs spētu aktivizēt savu Garīgo prātu un pacelt savas vibrācijas. Un caur to uzlabot savu dzīvi.
Jums pat nevajag zināt, kā tas viss notiek, jūsu vietā , to visu dara instrumenti un procesi. Radikālā Piedošana pirmkārt ir mistisks pārdzīvojums, kas nav pieejams un saprotams prātam. Tas pieejams tikai Garīgajam prātam, kurš zina, kas mēs esam patiesība. Kāpēc esam te, un kas mums ir nepieciešams lai mēs varētu izpildīt savu uzdevumu uz šīs zemes.
No Garīgā prāta viedokļa, Radikālā Piedošana ir absolūti pilnīga metode. Un Garīgais prāts zina ko darīt, lai šī metode darbotos automātiski. Mūsu fiziskais ķermenis ir kā antena Garīgajam prātam un tāpēc lai aktivizētu to ir vajadzīgi instrumenti. Ar instrumentu palīdzību mēs caur Garīgo prātu savienojamies ar Visuma – Dievišķo prātu.
Ar Rad. Pied. Palīdzību cilvēks atbrīvojas no upura apziņas, apziņas ka viņš ir upuris.
Mēs nevaram izjust mieru un laimi, ja izjūtam dusmas, apvainojumu, aizvainojumus attiecībā pret notikumiem, kuri ir notikuši pagātnē un turpina mums laupīt mieru tagadnē.
Ja mēs esam nelaimīgi un vainojam tajā citus; radiniekus, partnerus, bērnus, brāļus vai māsas, priekšnieku, darba biedrus. Nerunājot jau par ārstiem, juristiem, valdību un citām organizācijām – tas nav diez ko labi. Tātad tai laikā, kad mēs vainojam citus, mēs dzīvojam upura valstībā, mēs esam un jūtamies kā upuris.
Lai arī cik lielas vai mazas ir mūsu problēmas ar šiem cilvēkiem. Ir nepieciešams tās visas atrisināt. Jo tikai tā, mēs spēsim attīrīt savu ķermeni no liekām, kaitīgām enerģijām un spēsim palielināt savas vibrācijas.
Izmantojot piedāvātos instrumentus, mēs ātri un viegli esam spējīgi piedot, novērst sāpes, kuras mēs jutām, vai jūtam pašlaik. Un atgūt mieru un laimes sajūtu, un daudzus gadus plūkt to augļus – tādus kā veselība, enerģijas pieplūdumu, visa veida attiecību uzlabošanos, laimes sajūtas, mieru sevī un tā tālāk.
Radikālajā Piedošanā ir piecas stadijas.
-
Izstāsti savu stāstu. (upura pozīcija)
-
Izjūti savas jūtas.
-
Atbrīvojies no sava stāsta.
-
Noformulē jaunu ietvaru savam stāstam.
-
Integrē savu stāstu.
Pirmās trīs ir līdzīgas tradicionālai piedošanai. Tomēr mēs vēl arvien neesam atbrīvojušies no upura apziņas. Vēl arvien esam pārliecināti ka viņš/viņa izrīkojās, vai turpina slikti izrīkoties. Mēs vēl arvien jūtamies kā upuris. Tā nespēj mūs atbrīvot no mūsu upura apziņas.
To spēj Tippinga metode, tā ir ceturtā un piektā stadija.
Šajās stadijās jums ir jāuzbūvē jauns ietvars tai situācijai, kas jūs uztrauc. Tas ir; paskatīties uz situāciju ar jaunu skatienu. Mums ir jābūt gataviem pieņemt, ka visi notikumi dēļ kuriem mēs jūtamies kā upuris, ka tam visam ir kāds lielāks, mums nezināms mērķis. Un tieši šie notikumi, ir tie, ko gribēja jūsu augstākais ‘’Es’’ savai attīstībai. Tāpēc arī Garīgais prāts, augstākais ’’Es’’ priekš mums izveidoja šādu situāciju.
Tam visam ticība vai pārliecība, ka tā būs, vai ir, nemaz nav vajadzīga. Tiklīdz mēs pieņemam, ka tā tas varētu būt, viss Jūsu dzīvē sāk mainīties. Lai arī cik šausmīgi tas izskatītos, skatoties ar cilvēka acīm.
Tā ne tikai maina to cilvēku, kas ar viņu strādā, bet ietekmē arī ārējos apstākļus un notikumus ap cilvēku, izmainot tos. Un tad tiešām notiek brīnums.
Notiek visas mūsu uztveres un enerģijas nobīde (izmaiņa), tādēļ arī ir tik dziļa un ilgstoša iedarbība.
Tā tiek attīrīts ceļš pilnīgai piedošanai un tas mūs aizvedīs pie atziņas, ka nekas slikts nav noticis. Ka ar mani nekas ‘’slikts’’ vai ‘’labs’’ nav noticis un ko piedot tik tiešām nav.
Radikālās Piedošanas galvenais vadmotīvs; ja viss, kas notiek ar mums šajā dzīvē ir daļa no Dieva plāna un bija jānotiek tieši tā, kā tas notiek, tad šeit arī piedot nav par ko. Tā lūk!
Tāda lūk ir Radikālās Piedošanas būtība pāris vārdos.
Aivars Buliga

Par sevi



*****
*****

*****
